קו חם להורה ולמתבגר
בכל שאלה והתלבטות

דליה   054-4794494
נורית  054-4741247

       צרו קשר


שם:       

טלפון:    

מייל:      

                   
    אודות


דליה בן עמי

עובדת סוציאלית בעלת תואר שני מאוניברסיטת בן גוריון ובעלת הסמכה כפסיכותרפיסטית מאוניברסיטת בר אילן. מוכרת על ידי האגודה הישראלית לפסיכותרפיה ממוקדת.

אני בעלת ניסיון רב בטיפול בבני נוער במצבי מעבר ומשבר שונים כולל הדרכת הורים, הן מעבודתי באגף הרווחה בחולון ובעמותת עלם והן מעבודתי בקליניקה הפרטית.


במסגרת עבודתי אני עובדת במגוון טיפולים: טיפול פרטני (אישי), הדרכת הורים, טיפול קבוצתי, טיפול משפחתי.

בטיפולים אלו אני משתמשת במגוון טכניקות וגישות טיפוליות: גישור, קלפים טיפוליים, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, זיכרונות ילדות ושיטות טיפול הקשורות לטיפול הדינמי הממוקד (מיקוד בקושי העכשווי של המטופל).

בבסיס הניסיון המקצועי והאישי שלי כאדם וכאם, עומדת האמונה שלי במתבגר, בכוחות שלו וביכולת שלו לחיות חיים מלאים ומספקים, אם יושיטו לו יד ויתנו לו את הסיוע המתאים.


נורית שטיין

בעלת תואר ראשון במתמטיקה ובמדעי המחשב מאוניברסיטת תל-אביב ובעלת תעודת הוראה במתמטיקה ומחשבים ממכללת לוינסקי לחינוך, במסלול הסבת אקדמאים להוראה בחינוך העל יסודי.

לאחר עבודה של שנים רבות בתחום המחשבים בהייטק, החלטתי לחזור לתחום שאותו אני אוהבת .... מתמטיקה.


הגישה שלי היא לגרום לתלמידים להתמודד עם חששותיהם ממקצוע המתמטיקה ולשנות בהדרגה את הגישה שלהם כלפיו. שינוי הגישה גורם לתלמידים להרגשה טובה ולעליית המוטיבציה ללימודים, דבר התורם לעלית הישגיהם בתחום זה. אני מקפידה על אווירה חברתית נעימה במקביל לעידוד אווירת לימודים.

אני רואה בעבודה שלי כמורה באופן פרטני או בקבוצות הומוגניות קטנות, כשליחות חשובה לסייע ולקדם את התלמידים להישגים בלימודי המתמטיקה.


למה אנחנו

אצלנו תוכלו לקבל מענה הוליסטי לקשיים עימם אתם מתמודדים הן בתחום הלימודי והן בתחום הרגשי, שבמקרים רבים קשורים אחד לשני. אנחנו מקצועיות ומנוסות בתחום שלנו והתאחדנו כדי להעניק לכל אחד ואחת את המענה המתאים ביותר עבורו.

אנחנו מקפידות על גישה חמה וידידותית, כך שהאווירה המקצועית נעימה ומקדמת. אנחנו זמינות עבורכם גם מעבר לשעות הפעילות. ניתן לפנות אלינו לכל שאלה והתלבטות המעסיקה אתכם ההורים והמתבגרים הן בטלפון והן בדוא"ל.